Kitüntetés az államtitkártól

\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"

\"\"

Felvételünkön: Renge Györgyi, dr. Hoffmann Rózsa és Iványiné Renge Kinga

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Művészetoktatásért Országos Szakmai Szervezet, művészetoktatási konferenciát tartott a minap a Marczibányi Téri Művelődési Központban, az ország összes Művészeti Iskolája számára.
A „Nézőpontváltás” címmel meghirdetett konferencia legfőbb célja, hogy a négy művészeti ág (zeneművészet, táncművészet, képző- és iparművészet, szín-és bábművészet) oktatási területén folyó szakmai fejlesztő munkáról a pedagógusok közvetlenül kapjanak felvilágosítást és inspiráló információkat, a módszertani anyagokat és tanulmányokat kidolgozó szakemberektől.
A klasszikus balett tanulmányokat, iskolánk, a XVII. Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iintézmény balett-mesterei dolgozták ki, Renge Györgyi és Iványiné Renge Kinga.  Munkájukért dr. Hoffmann Rózsa, köznevelésért felelős államtitkár, elismerő oklevéllel tüntette ki őket.
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából a Magyar Művészetoktatásért Országos Szakmai Szervezet, művészetoktatási konferenciát tartott a minap a Marczibányi Téri Művelődési Központban, az ország összes Művészeti Iskolája számára.
A „Nézőpontváltás” címmel meghirdetett konferencia legfőbb célja, hogy a négy művészeti ág (zeneművészet, táncművészet, képző- és iparművészet, szín-és bábművészet) oktatási területén folyó szakmai fejlesztő munkáról a pedagógusok közvetlenül kapjanak felvilágosítást és inspiráló információkat, a módszertani anyagokat és tanulmányokat kidolgozó szakemberektől.
A klasszikus balett tanulmányokat, iskolánk, a XVII. Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iintézmény balett-mesterei dolgozták ki.